Święta, święta i po świętach…….

Kategorie: Fotorelacja — Magda o 18:03, 4 Sty 2012

a przygotowywaliśmy się do nich sumiennie.
Najpierw spotkaliśmy się w Szkole Podstawowej nr 31 z seniorami naszej dzielnicy.
Początek spotkania uświetniła młodzież z Gimnazjum nr 11 przekazując świąteczne pozdrowienia w bożonarodzeniowym programie artystycznym przygotowanym wspólnie z Panią Dorotą Górny.
W pięknie przystrojonej jadalni, wśród „gwiazd betlejemskich”, przy blasku świec razem z nami dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia Pan Prezydent Jacek Krywult, Ksiądz Prałat Antoni Kulawik, Pani Dyrektor Maria Borek oraz Pan Adam Ruśniak.
Wszyscy obecni pełni radości życzyli sobie wzajemnie spokoju, zdrowia i wiary, że w tym samym gronie spotkamy się już za rok.
Abyśmy nie zgłodnieli zadbał Pan Łukasz Przygoda, który przygotował tradycyjny poczęstunek.
Rozstaliśmy się w świątecznych nastrojach, niosąc do naszych domów życzenia spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Na następny dzień również w świątecznej atmosferze spotkaliśmy się z osobami niepełnosprawnymi naszej dzielnicy i ich Rodzicami.
Tym razem kolędowała z nami młodzież ze Szkoły Podstawowej w Starym Bielsku przygotowana przez Pana Marcina Stanclika.
Po poczęstunku i gorącej herbacie z ciastem, na prośbę Mikołaja który niefortunnie „utknął” w korku, przekazaliśmy skromne prezenty.
Dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie wzajemnie zdrowia i pomyślności w Nowym Roku.

Mamy nadzieję ,że tak jak nam, przygotowującym oba spotkania czar nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia udzielił się także naszym Gościom.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu.

Komentowanie tymczasowo zabronione.