Święta, święta i po świętach…….

a przygotowywaliśmy się do nich sumiennie.
Najpierw spotkaliśmy się w Szkole Podstawowej nr 31 z seniorami naszej dzielnicy.
Początek spotkania uświetniła młodzież z Gimnazjum nr 11 przekazując świąteczne pozdrowienia w bożonarodzeniowym programie artystycznym przygotowanym wspólnie z Panią Dorotą Górny.
W pięknie przystrojonej jadalni, wśród „gwiazd betlejemskich”, przy blasku świec razem z nami dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia Pan Prezydent Jacek Krywult, Ksiądz Prałat Antoni Kulawik, Pani Dyrektor Maria Borek oraz Pan Adam Ruśniak.
Wszyscy obecni pełni radości życzyli sobie wzajemnie spokoju, zdrowia i wiary, że w tym samym gronie spotkamy się już za rok.
Abyśmy nie zgłodnieli zadbał Pan Łukasz Przygoda, który przygotował tradycyjny poczęstunek.
Rozstaliśmy się w świątecznych nastrojach, niosąc do naszych domów życzenia spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Na następny dzień również w świątecznej atmosferze spotkaliśmy się z osobami niepełnosprawnymi naszej dzielnicy i ich Rodzicami.
Tym razem kolędowała z nami młodzież ze Szkoły Podstawowej w Starym Bielsku przygotowana przez Pana Marcina Stanclika.
Po poczęstunku i gorącej herbacie z ciastem, na prośbę Mikołaja który niefortunnie „utknął” w korku, przekazaliśmy skromne prezenty.
Dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie wzajemnie zdrowia i pomyślności w Nowym Roku.

Mamy nadzieję ,że tak jak nam, przygotowującym oba spotkania czar nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia udzielił się także naszym Gościom.

Możliwość komentowania jest wyłączona.